GwiezdnaEskadra ZET [ZETPL]
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
GwiezdnaEskadra ZET [ZETPL]

Oficjalne forum korporacji Gwiezdna Eskadra ZET - Star Conflict


You are not connected. Please login or register

ankieta.... konkurs

2 posters

czyj pomysł na konkurs podobał ci się najbardziej ( prosze nie golsowac na siebie)

ankieta.... konkurs Vote_lcap14%ankieta.... konkurs Vote_rcap 14% [ 1 ]
ankieta.... konkurs Vote_lcap29%ankieta.... konkurs Vote_rcap 29% [ 2 ]
ankieta.... konkurs Vote_lcap57%ankieta.... konkurs Vote_rcap 57% [ 4 ]
Wszystkich Głosów : 7

Poll closed

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1ankieta.... konkurs Empty ankieta.... konkurs Pon 17 Paź 2016 - 8:06

Tyliuksbt

Tyliuksbt

Wybieramy jakąś konkretną datę i tego dnia o godzinie 2:00 robimy skrinszota z listy najlepszych graczy korporacji w grach PVP - ten kto jest na szczycie listy wygrywa. ZXCC

Wybieramy jakąś konkretną datę i tego dnia o godzinie 2:00 robimy skrinszota z listy najlepszych graczy korporacji w grach PVE - ten kto jest na szczycie listy wygrywa. ZXCC

Możemy też wziąć pod uwagę największy przyrost punktów w określonym czasie zamiast miejsca w tabeli wyników PVP lub PVE - trzeba by tylko przed startem zapisać wyniki całej korporacji i porównać na końcu.ZXCC

Najciekawszy/najzabawniejszy skrinszot z gry lub jego przeróbka - tutaj musimy wyznaczyć datę końcową wcześniej, żeby był czas na głosowanie. TYLIUKS

Najciekawszy slogan korporacji - tak jak już proponował Olo - tu też trzeba pamiętać o wcześniejszej dacie i czasie na głosowanie. OLO

Najciekawsza taktyka na drednoughta. Taka z jajem. Zwycieska taktyka mosi być rozegrana!!!!!TYLIUKS

2ankieta.... konkurs Empty Re: ankieta.... konkurs Sob 22 Paź 2016 - 2:23

zxcc

zxcc

no i co teraz? Very Happy

3ankieta.... konkurs Empty Re: ankieta.... konkurs Sob 22 Paź 2016 - 7:30

Tyliuksbt

Tyliuksbt

Teoretycznie wygrałem,chyba Very Happy ? ale i tak nagrody idą na konto OLO i tempestana cn?

4ankieta.... konkurs Empty Re: ankieta.... konkurs Sob 22 Paź 2016 - 14:33

zxcc

zxcc

a bo ja wiem? ja bym im tam dał te nagrody, ale TSKczysciciel o tym decyduje, a on śpi Razz

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach