GwiezdnaEskadra ZET [ZETPL]
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
GwiezdnaEskadra ZET [ZETPL]

Oficjalne forum korporacji Gwiezdna Eskadra ZET - Star Conflict


You are not connected. Please login or register

Drednought dla PL Space Academy

4 posters

Idź do strony : 1, 2  Next

Drednought dla PL Space Academy

Drednought dla PL Space Academy Vote_lcap40%Drednought dla PL Space Academy Vote_rcap 40% [ 2 ]
Drednought dla PL Space Academy Vote_lcap20%Drednought dla PL Space Academy Vote_rcap 20% [ 1 ]
Drednought dla PL Space Academy Vote_lcap40%Drednought dla PL Space Academy Vote_rcap 40% [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 5


Go down  Wiadomość [Strona 1 z 2]

1Drednought dla PL Space Academy Empty Drednought dla PL Space Academy Czw 24 Lis 2016 - 17:42

Tyliuksbt

Tyliuksbt

Jakiego preferujecie???

2Drednought dla PL Space Academy Empty Re: Drednought dla PL Space Academy Czw 24 Lis 2016 - 19:25

zxcc

zxcc

imperialny jalepsiejszy. z jerychowskiego się ciulato wylatuje. to już lepszy federacyjny. bounce

3Drednought dla PL Space Academy Empty Re: Drednought dla PL Space Academy Nie 27 Lis 2016 - 6:13

Ugicywapih



Po buffach, fed ma OP drony, ja bym feda brał...

4Drednought dla PL Space Academy Empty Re: Drednought dla PL Space Academy Nie 27 Lis 2016 - 18:53

michal1022



federacja naj cheers

5Drednought dla PL Space Academy Empty Re: Drednought dla PL Space Academy Nie 27 Lis 2016 - 19:06

Tyliuksbt

Tyliuksbt

Jesli umiecie grac agresywnie a w Pl to ciezko z tym

6Drednought dla PL Space Academy Empty Re: Drednought dla PL Space Academy Wto 29 Lis 2016 - 10:02

zxcc

zxcc

a tam! nie gadaj! dacie radę! Twisted Evil tylko jerychońskiego nie rób Razz

7Drednought dla PL Space Academy Empty Re: Drednought dla PL Space Academy Sro 30 Lis 2016 - 15:24

michal1022



federacja federacja federacja

8Drednought dla PL Space Academy Empty Re: Drednought dla PL Space Academy Sro 30 Lis 2016 - 16:53

Tyliuksbt

Tyliuksbt

Imperium imperium imperium


Wink aktualnie już w budowie troche bez sensu żeby 2 korpy mialy inne dredy

9Drednought dla PL Space Academy Empty Re: Drednought dla PL Space Academy Sro 30 Lis 2016 - 19:26

michal1022



yyyyyyyyyyyy

10Drednought dla PL Space Academy Empty Re: Drednought dla PL Space Academy Sro 30 Lis 2016 - 19:31

michal1022



obrażam się na ciebie przez 2 min scratch

11Drednought dla PL Space Academy Empty Re: Drednought dla PL Space Academy Sro 30 Lis 2016 - 21:27

Tyliuksbt

Tyliuksbt

Jejku przepraszam... wynagrodze ci to blueprintem z opena :p albo neodyjka?

Jak Ezo wywalą to może założy korporacje PRZESZKOLE to go zmusze do budowy federacyjnego...

:p

Pozdrawiam Wink

12Drednought dla PL Space Academy Empty Re: Drednought dla PL Space Academy Czw 1 Gru 2016 - 7:22

michal1022



mam już neo wole całą płytę berylu bo trochę mi ich brakuje Question Question Question Question Question Question

13Drednought dla PL Space Academy Empty Re: Drednought dla PL Space Academy Czw 1 Gru 2016 - 7:33

michal1022



a i oświadczam że mam już nadmiar pirackich wzmacniaczy tarcz Sleep Sleep

14Drednought dla PL Space Academy Empty Re: Drednought dla PL Space Academy Czw 1 Gru 2016 - 12:13

Tyliuksbt

Tyliuksbt

Zapros do znajomych to na weekend cos ci wyfarmie :p

15Drednought dla PL Space Academy Empty Re: Drednought dla PL Space Academy Czw 1 Gru 2016 - 12:42

michal1022



ooooo

16Drednought dla PL Space Academy Empty Re: Drednought dla PL Space Academy Czw 1 Gru 2016 - 12:43

michal1022



a ile masz wice w dywizjonie?

17Drednought dla PL Space Academy Empty Re: Drednought dla PL Space Academy Czw 1 Gru 2016 - 15:43

zxcc

zxcc

@Tyliuks: nie potrzebujecie iridium? nazbierałem już trochę Smile

18Drednought dla PL Space Academy Empty Re: Drednought dla PL Space Academy Czw 1 Gru 2016 - 17:56

Tyliuksbt

Tyliuksbt

Michał: oficerowie to osoby ktore czasem pojawią sie na ts

Wice mam 2 bo są nieco bardziej aktywnii i widać ze cos potrafią... i chca np. Grać z kims itd.


Zxcc; ooo... z chęcią! :p mam 2 k w korpie a za 60h stocznia się wybuduje

A na 1 część drednoughta trzeba chyba kolejne 5k.

Szukam polaków ale w 13 to idzie to jak krew z nosa ; (

19Drednought dla PL Space Academy Empty Re: Drednought dla PL Space Academy Czw 1 Gru 2016 - 19:03

michal1022



jestem na ts
jestem aktywny
pomagam innym
i mam sporo irydium
co jeszcze trzeba mieć Question

20Drednought dla PL Space Academy Empty Re: Drednought dla PL Space Academy Czw 1 Gru 2016 - 20:36

Tyliuksbt

Tyliuksbt

No cusz skoro michal ma problemy w PL biore go do siebie... ale nie chce  drugiego Ezo na mojej łajbie!!!
Dostaje vice... niech się bawi... pomaga nowym wpłaca iryd( jesli chce)...ale michał 2 zasady;
Po 1; Nie awansujesz ani nie degradujesz... i pod żadnym pozorem nie wyżucasz graczy... od tego był/jest/będzie Prezes
Po 2; Nie ingerujesz w budowe drednoughta...jesli masz pomysly pisz do mnie... Jak powstanie Vice dostaną spis korporacji jakich nie atakować...po za tym jeśli sektor jest o np. 19 i zadeklarujesz atak i polecisz z ekipą to spoko Wink w końcu od tego bd Vice Wink


Jezu !!! Korporacja powstała 11 listopadaa ja od tego czasu 30k efektywnosci w SC zrobiłem... dlaczego życie CEO jest tak trudne
Ja myslalem ze Arkadiusz tylko podziwia Pierscienie Saturna a pierdol#$@ idzie dostać
Chodź nie powiem fajnie patrzeć jak korpa sie rozpudowuje i jak nowi pojawiają się na ts...

I to uczucie jak patrzysz na sekundy jak buduje się drednought chodz wiesz ze jeszcze 48h

Pozdrawiam
Wasz Tyli :p

21Drednought dla PL Space Academy Empty Re: Drednought dla PL Space Academy Pią 2 Gru 2016 - 7:25

michal1022



czy będziemy tak pisać do siebie ?

22Drednought dla PL Space Academy Empty Re: Drednought dla PL Space Academy Pią 2 Gru 2016 - 11:14

Tyliuksbt

Tyliuksbt

Ja ci chyna wszystko powiedzialem

23Drednought dla PL Space Academy Empty Re: Drednought dla PL Space Academy Pią 2 Gru 2016 - 12:56

michal1022



a przyjmować mogęQuestion

24Drednought dla PL Space Academy Empty Re: Drednought dla PL Space Academy Pią 2 Gru 2016 - 13:02

zxcc

zxcc

@michal1022: prosta sprawa - wyjdź z naszej korporacji i złóż wniosek o przyjęcie do PLAS Smile oczywiście w dwóch kopiach ze zdjęciem, CV, licencja pilota przynajmniej na fregaty imperium i pewno łapówa w iridium będzie wymagana ;D

@Tyliuks: mój wniosek mógłbyś przyjąć - mam 3k iridium Smile

25Drednought dla PL Space Academy Empty Re: Drednought dla PL Space Academy Pią 2 Gru 2016 - 13:09

michal1022



no łapówka łapówką ale jestem już wice a prezes sedes jeszcze mi nie odpowiedział szkoda stołka

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 2]

Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach