GwiezdnaEskadra ZET [ZETPL]
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
GwiezdnaEskadra ZET [ZETPL]

Oficjalne forum korporacji Gwiezdna Eskadra ZET - Star Conflict


You are not connected. Please login or register

Drednought dla PL Space Academy

4 posters

Idź do strony : Previous  1, 2

Drednought dla PL Space Academy

Drednought dla PL Space Academy - Page 2 Vote_lcap40%Drednought dla PL Space Academy - Page 2 Vote_rcap 40% [ 2 ]
Drednought dla PL Space Academy - Page 2 Vote_lcap20%Drednought dla PL Space Academy - Page 2 Vote_rcap 20% [ 1 ]
Drednought dla PL Space Academy - Page 2 Vote_lcap40%Drednought dla PL Space Academy - Page 2 Vote_rcap 40% [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 5


Go down  Wiadomość [Strona 2 z 2]

26Drednought dla PL Space Academy - Page 2 Empty Re: Drednought dla PL Space Academy Sob 3 Gru 2016 - 7:23

Tyliuksbt

Tyliuksbt

Ee... Ja Prezesa PLAS nie ogarniam... to jest слхкн człowiek... jakie on rzeczy Zediksowi wczoraj pisał o luju!!!
Jak dla mnie możesz przyjmowac każdego. ....... Polaka!!!! Wink

No chyba że gosciu ma 2-3 obywatelstwa tooo... łapówka bd obowiazkowa + podpisanie dokumentu że Prezes nie odpodiada za utracone kończyny, okaleczenia, zagrapania, gwałty, śmierć i gwałtowne opróżnienia magazynu Wink

27Drednought dla PL Space Academy - Page 2 Empty Re: Drednought dla PL Space Academy Sob 3 Gru 2016 - 8:51

michal1022



a wice chcesz to na nas zrzucić Sad Sad

28Drednought dla PL Space Academy - Page 2 Empty Re: Drednought dla PL Space Academy Sob 3 Gru 2016 - 9:42

Tyliuksbt

Tyliuksbt

Nie rozumiem?

29Drednought dla PL Space Academy - Page 2 Empty Re: Drednought dla PL Space Academy Sob 3 Gru 2016 - 9:52

michal1022



że musi być osoba która jest winna

30Drednought dla PL Space Academy - Page 2 Empty Re: Drednought dla PL Space Academy Sob 3 Gru 2016 - 10:24

Tyliuksbt

Tyliuksbt

Nie nauczyli cie w PL?

Zawsze jest wina Ezo!!!

31Drednought dla PL Space Academy - Page 2 Empty Re: Drednought dla PL Space Academy Sob 3 Gru 2016 - 10:52

michal1022



też racja ale...

32Drednought dla PL Space Academy - Page 2 Empty Re: Drednought dla PL Space Academy Sob 3 Gru 2016 - 11:21

Tyliuksbt

Tyliuksbt

...ale zawsze Ezo jest winny

33Drednought dla PL Space Academy - Page 2 Empty Re: Drednought dla PL Space Academy Sob 3 Gru 2016 - 11:50

michal1022



DZISIAJ  W NOWE TEORIE SPISKOWE
Twisted Evil ezo zawsze winny buhahahahahaha  Twisted Evil

34Drednought dla PL Space Academy - Page 2 Empty Re: Drednought dla PL Space Academy Sob 3 Gru 2016 - 12:04

Tyliuksbt

Tyliuksbt

Przykład;

Ezo zginol na drednoughtach... wie trzeba go ukarać. .. zabić jeszcze raz!!! On jest tak ulomny czasami ze ja latam czasami za nim zwiadowca a on niszczarka federacyjna nie moze wykręcić i zamiast patrzec do przodu to on mnie szuka a potem....JEeb!!... Ezo zginol...
Ostatni strzał uzbronie główne Drednoughta...
Teraz mam lepiej... latam przeciwko niemu!!!

35Drednought dla PL Space Academy - Page 2 Empty Re: Drednought dla PL Space Academy Sob 3 Gru 2016 - 12:35

michal1022



niestety tyli nie zmienisz idioty na mondrego człowieka idiota jest i będzie idiotą Suspect

36Drednought dla PL Space Academy - Page 2 Empty Re: Drednought dla PL Space Academy Sob 3 Gru 2016 - 13:05

zxcc

zxcc

@michal1022: o co Ci chodzi? napisz jasno i wprost, bo chyba nikt nie rozumie tego co piszesz. Smile

37Drednought dla PL Space Academy - Page 2 Empty Re: Drednought dla PL Space Academy Sob 3 Gru 2016 - 15:21

michal1022



zxcc precytaj jeszcze raz tylko wolno i uważnie Exclamation

38Drednought dla PL Space Academy - Page 2 Empty Re: Drednought dla PL Space Academy Sob 3 Gru 2016 - 15:41

michal1022



a tak poza tym jak mam innym pomagać koro wszyscy nie chcą z nikim innym grać

39Drednought dla PL Space Academy - Page 2 Empty Re: Drednought dla PL Space Academy Sob 3 Gru 2016 - 18:33

Tyliuksbt

Tyliuksbt

Uri... kalkulat... bartek ci to walnieci pozywnie są latam z nimi na 4-6 czasamibna 8
Spoko ziomki na ts siedzą chyba 24h/7d

40Drednought dla PL Space Academy - Page 2 Empty Re: Drednought dla PL Space Academy Nie 4 Gru 2016 - 11:03

michal1022



PLANY PLANY DAJE PLANY    ale nikt ich nie bierze

41Drednought dla PL Space Academy - Page 2 Empty Re: Drednought dla PL Space Academy Nie 4 Gru 2016 - 13:56

zxcc

zxcc

żeby tylko plany. ja rozdaje neodium i też nikt nie chce. już pytam tylko raz tuż przed zadokowaniem, bo szkoda się męczyć.

42Drednought dla PL Space Academy - Page 2 Empty Re: Drednought dla PL Space Academy Nie 4 Gru 2016 - 16:55

michal1022



ta czyli wszyscy wszystko mają i co my teraz zrobimy ?

43Drednought dla PL Space Academy - Page 2 Empty Re: Drednought dla PL Space Academy Nie 4 Gru 2016 - 17:07

Tyliuksbt

Tyliuksbt

Ja się przyznaje...brakuje mi monosow ;( :/

44Drednought dla PL Space Academy - Page 2 Empty Re: Drednought dla PL Space Academy Nie 4 Gru 2016 - 17:19

michal1022



ale chodzi tu o plany i neo

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 2]

Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach